Херсонщина за показниками захворюваності на COVID-19 – на рівні «червоної» карантинної зони

Хоча цей статус офіційно не оголошений, на значній частині області вже діють «червоні» обмеження.

Як розповів кореспонденту Depo.Херсон заступник голови Херсонської ОДА Микола Якименко, офіційного рішення про «почервоніння» Херсонської області поки що немає.

«Наскільки мені відомо, на останньому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій запроваджені додаткові обмеження по Харківській області. А у Херсонській області ще раніше місцевим рішенням запроваджені по п`яти громадам, у тому числі по обласному центру, обмеження щодо проведення масових заходів, роботи організацій торгівлі та громадського харчування», – сказав Микола Якименко.

Він зазначив, що якщо органи державної влади вважатимуть доцільним офіційне оголошення на Херсонщині «червоного» карантину, таке рішення може бути прийняте у будь-який момент.

Але деякі медіа-ресурси оприлюднили інформацію про буцімто офіційне оголошення на Херсонщині «червоного» карантину.

За словами головного державного санітарного лікаря Херсонської області Юрія Ромаскевича, такий намір у органів державної влади дійсно був.

«У пресу якимось чином потрапив проект рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Але комісія офіційно «червону» зону по Харківській і Херсонській області поки що не оголосила. Хоча по обом регіонам запроваджено чимало обмежень «червоної» зони: щодо масових заходів, роботи різних закладів, рекомендацій школам щодо переводу учнів 5-10 класів на дистанційне навчання», – каже Юрій Ромаскевич.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: