Херсонська мерія напряму пов’язана зі скандальним чорногорським піском

Виявляється, що Херсонська мерія все-таки була в курсі теми «Чорногорського піску». І про це вже є докази в правоохоронних органів. Ділиться матеріалами депутат херсонської міської ради Віталій Богданов. З матеріалів відповідних справ видно, що чиновники мерії, а саме ХЕРСОНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ відправляв офіційно від міської ради гарантійний лист в Чорногорію, і навіть офіційно було сплачено кошти за це. Керівник вказаного управління — ЄФАНОВ АНТОН ОЛЕКСАНДРОВИЧ.

Як наразі міський голова Володимир Миколаєнко буде вивертатися з «незручної» ситуації», адже він заявляв, що не ставив підписи під гарантійним листом, і він є фейковим – не зрозуміло. В той же час розуміємо, що вряд чи підлеглий Миколаєнка зважився б робити це самостійно. Одним словом, чекаємо нових свідчень.

— Як встановили правоохоронці 31.10.19 від міської влади були відправлені документи до Чорногорії , в тому числі і Гарантійний лист мера! Більш того, ще бюджет сплатив 1625,0 грвн за послуги DHL international (американський поштовий сервіс!), — акцентує Віталій Богданов.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: