Херсонська міськрада готує під приватизацію склади «Диспетчерської служби»

На черговій сесії депутати міськради Херсона розглянуть передачу складів та ангарів з господарського відання КУ “Диспетчерська служба автоматизованого контролю за роботою транспорту” до управління комунальної власності. Відповідний проект рішення оприлюднений на сайті міськради.

“Вилучити з господарського відання комунальної установи (КУ) «Диспетчерська служба автоматизованого контролю за роботою транспорту» будівлі та споруди (літ. «Л» − склад з навісом, загальною площею 713,3 кв.м, літ. «К», «М» − ангари, літ. «С» − туалет, № 1, 3 – огорожі, літ. «Т» − битовка), розташовані по вул. Бурзі, 5 у м. Херсоні”, – вказано у документі.

На засіданні робочої групи з підготовки пленарного засідання виявилося, що начальниця управління транспорту подала заперечення стосовно проекту рішення. Аліса Вербицька (начальника управління комунальної власності) чіткої відповіді не дала, лише заявивши, що з орендарями буде переукладено договори.

Проект рішення про передачу складів та ангарів подав депутат Антон Хмаро, який входить до так званою “групи Больбота”, яка вже вивела ділянки з ліквідованого КП “Херсонський комунальний ринок” до ОК “Комунальний ринок”, який належить Дмитру Больботу. Ймовірно, вказане вище майно готують до приватизації. А схеми Вербицької ми вже бачили на прикладі обʼєктів малої приватизації, де раптово зʼявилися 87 приміщень (зокрема й бібліотеки), хоча у документах, які пройшли депутатські комісії, у списку було лише 12.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: