Херсонська міськрада координує роботу блокпостів у напрямках Берислава, Білозерки та Миколаєва

Херсонська міська рада координує та допомагає в організації роботи трьох блокпостів у напрямках: Берислав, Білозерка та Миколаїв.

Також функціонує блокпост у напрямку Олешок. Роботу цього блокпосту Херсонська міськрада не координує.

На кожному блокпосту, які координує міськрада, цілодобово чергують представники Національної Поліції, ДСНС та два медичних працівники. Вони забезпечені необхідними засобами індивідуального захисту (маскою, рукавичками, захисними щитками та ізоляційними халатами), дезінфекції та безконтактними термометрами. Також чергові мають бланки інформаційної згоди на проведення протиепідемічних та профілактичних заходів.

Кожному, хто в’їжджатиме або виїжджатиме на територію Херсона, мірятимуть температуру тіла.

У випадку, якщо температура вище 37 градусів, медичний працівник повідомляє про необхідність водія та пасажирів одягнути захисні маски, звернутись до сімейного лікаря та підписати інформовану згоду про самоізоляцію.

У випадку, якщо температура тіла водія або пасажирів буде вища 38 градусів, людині необхідно буде одягнути медичну маску та у супроводі представників патрульної або Нацполіції проїхати до опорної лікарні для проведення додаткових обстежень та госпіталізації.

У цьому випадку людині також необхідно буде підписати інформовану згоду у двох екземплярах, один з яких залишається в неї, а інший передається в лікарню.

Закликаємо жителів Херсона відповідально та з розумінням ставитись до вищеописаних заходів. Пам’ятайте, що найкращий спосіб вберегти себе та своїх близьких від коронавірусу — це самоізоляція.

Намагайтесь утримуватись від поїздок в інші населені пункти до закінчення карантину.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: