Херсонська обласна інфекційна лікарня під охороною Нацгвардійців

17 серпня військова частина 3056 вже вдруге розпочинає виконання завдань з охорони громадського порядку на території Херсонської обласної інфекційної лікарні ім. І. Г. Горбачевського та прилеглої до неї ділянки. Таке рішення було обумовлено збільшенням кількості хворих на COVID-19 в області.

«Це завдання для нас не є новим, адже минулого разу ми забезпечували охорону інфекційної лікарні майже три місяці. У зв’язку із покращенням епідеміологічної ситуації з 16 червня наряди було знято, але зараз, нажаль, із зростанням рівня захворюваності, знову виникла потреба в посиленому контролі», — зазначив командир патрульного підрозділу частини лейтенант Микола Кость.

Гвардійці чергуватимуть цілодобово у три зміни, з дотриманням заходів особистої безпеки та з використанням захисних масок, гумових рукавичок та окулярів. Також військовослужбовці мають при собі дезінфікуючі речовини для обробки рук та поверхонь.

Вхід до лікарні буде здійснюватись через тимчасовий контрольно-пропускний пункт. Проїзд на територію лікарні власним автотранспортом заборонено. Просимо дотримуватися масочного режиму, а також графіку відвідувань.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: