Херсонська область отримає майже 150 млн грн на п’ять великих проектів

Роботи з будівництва та реконструкції на п’яти об’єктах у Херсонській області будуть у цьому році профінансовані з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) на загальну суму 147 млн 553,592 тис. грн.

Про це повідомляє Depo.Херсон з посиланням на Telegram-канал народного депутата Олексія Гончаренка.

Комітет Верховної Ради з питань бюджету затвердив перелік інвестиційних програм і проектів, що будуть реалізовуватися за рахунок коштів держфонду регіонального розвитку у 2021 році.

З об’єктів на Херсонщині найбільше фінансування виділено на реставрацію обласного палацу культури, розташованого у Херсоні по вул. Перекопській, 9 (колишній Будинок офіцерів). На ці роботи передбачено 25 млн 955,775 тис. грн. Реконструкція палацу культури, яка триває вже понад десять років – один легендарних довгобудів Херсона. Чимало кандидатів у депутати різних рівнів обіцяли у передвиборчих програмах добитися проведення реконструкції, з обласного бюджету кулька разів виділялося фінансування, але більша частина будівлі перебуває у жахливому стані.

На капітальний ремонт будівлі опорного закладу «Каланчацький заклад повної загальної середньої освіти № 1 Каланчацької селищної ради Херсонської області» виділено 20 млн 909,686 тис. грн.

На встановлення світлосигнальної системи ВВІ-1 на аеродромі аеропорту «Херсон» передбачено 15 млн 737,519 тис. грн. Відсутність сучасної світлосигнальної системи – одна з найбільших проблем аеропорту, через яку він не може приймати літаки в умовах обмеженої видимості.

На спорудження окремої будівлі дитячого садка на території загальноосвітньої школи I—II ступеня № 5 Херсонської міської ради виділено 8 млн 585,893 тис. грн.

На капітальний ремонт та оснащення обладнанням відділення неврологічної патології Обласної лікарні відновного лікування заплановане фінансування у розмірі 4 млн. 59 тис. грн. Ця лікарня – одна з пріоритетних у Херсонській області для надання медичної допомоги учасникам бойових дій на Донбасі.

Також з ДФРР виділено 25,388 тис. грн. на погашення кредиторської заборгованості, яка виникла під час реконструкція тренувального поля херсонського стадіону «Кристал».

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: