Херсонська ОДА чинить тиск на перевізників (відео)

Уже тривалий час у Херсоні  окремих  підприємців, які здійснюють перевезення пасажирів утискають органи влади. Департамент інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації, який відповідає за пасажирські перевезення, тисне на окремі фірми через корупційні домовленості з іншими перевізниками (ФОП Присяжний, ФОП Демчук, ПП Корсар). До тиску залучають поліцію та кишенькових «активістів».

Не один місяць існують суперечки щодо місця дислокації, зупинок та стоянок транспортних засобів для забору пасажирів. При цьому, окремі перевізники ФОП Присяжний, ФОП Демчук, ПП Корсар почали здійснювати  пасажирські перевезення з  автостанції «Юг» — це поряд із Залізничним вокзалом. За наявною інформацією, вони  почали здійснювати тиск, щоб і інші перевізники ФОП Поярков, ФОП Шмагановський, ФОП Камінський також  почали перевозити пасажирів з даної автостанції, незважаючи на той факт, що у вищеназваних підприємців є відповідні чинні договори, паспорти маршрутів на відправлення пасажирів з території Залізничного вокзалу.

Варто нагадати, що автостанція «Юг» не пристосована для відправки пасажирів. Цей факт визнають і в обласній державній адміністрації, але нічого не чинять для вирішення ситуації. Хоча неодноразово через невідповідність автостанції вимогам, автобуси спричиняли ДТП на виїзді з неї. Тим самим наражаючи на смертельну небезпеку херсонців та гостей міста.

При цьому нещодавно, в пік сезону пасажирських перевезень, біля Залізничного вокзалу були встановлені нові дорожні знаки, які забороняють зупинку автобусів перевізників, а жодного діалогу з підприємцями не було, їхню думку ніхто не враховує. Тепер тут постійно чатує поліція.

Так, 29 липня 2021 року до перевізника,  який став на своє місце дислокації біля Залізничного вокзалу (місце визначене відповідними документами) одразу ж під’їхала поліція. Присутність журналістів з камерами стримала поліцейських йти на порушення закону.

Але в подальшому за нашою інсайдерською інформацією цьому перевізнику з Херсонської обласної державної адміністрації повідомили, що розривають з ним договір. Жодного діалогу, жодного сприяння в реалізації прав підприємців від влади не має. Влада фактично забуває, що має працювати в інтересах людей, а не окремих осіб. Ця ситуація не залишиться осторонь громадськості, порушені права підприємців будуть поновлені, а  корупційні чиновники  понесуть відповідальність. Слідкуємо далі!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: