Херсонська ТЕЦ обіцяє ліквідувати пошкодження на теплотрасі найближчим часом

Раніше Херсон week повідомляв, що другий день поспіль Херсонська ТЕЦ не може ліквідувати пошкодження на теплотрасі.

На нашу публікацію відреагували в АТ «Херсонська ТЕЦ» і повідомили, що згадане пошкодження локалізовано у, так званому, «Старому центрі» м. Херсона.

Мабуть, зайвим буде зазначати, що вже декілька років поспіль у місті реалізується програма переходу мешканців цих кварталів на автономне опалення. Зі свого боку, АТ «Херсонська ТЕЦ» сприяє оперативному відключенню цих абонентів, міська влада – грошові компенсації тим, хто має на них право. Всі вищевказані заходи спричинені одним – вкрай зношеними мережами цієї частини міста та відсутністю економічної доцільності проводити їхню заміну.

Херсонська ТЕЦ проведе ліквідацію даного пошкодження у порядку черговості проведення аварійно – відновлювальних робіт, не зважаючи на те, що і у цьому опалювальному сезоні буде нести фінансові збитки через постійні пошкодження теплових мереж і підтоплення, які призводять до втрат мережевої води та зниженню температури теплоносія, — пояснили у ТЕЦ.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: