Херсонські абітурієнти склали пробне зовнішнє незалежне оцінювання (відео)

10 квітня у Херсоні абітурієнти складали пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Загалом в області зареєструвалося близько двох з половиною тисяч абітурієнтів на пробне ЗНО.

Євген Чудакевич прийшов на пункт пробного ЗНО одним з перших. Хлопець приїхав із села Ольгіне Горностаївської територіальної громади. Здаватиме тестування з української мови та літератури. Збирається стати викладачем фізкультури.

«Трошки страшно, перший раз. Як воно буде, ніхто не знає. З собою взяв антисептик, маска, воду і ручку».

Дмитро Ткаліч приїхав із села Надеждівки Білозерської територіальної громади. Хлопець вирішив здавати українську мову. Готуватися до ЗНО дистанційно важко, — говорить він.

«Мені краще так навчатися, ніж дистанційно. Бо можуть бути проблеми з інтернетом, хтось не може підключатися. А так всі в школі і краще вчитися. Поки не знаю куди йти, ким стати, думаю, буду зварювальником», — розповів Дмитро.

Інна Ткаліч — мати абітурієнта. Говорить, поки вони всі зберуться, поки підключаться, то занадто мало. Розповіла, якщо у школі є 45 хвилин: почався урок, вони його провели, а дистанційне навчання — це дуже важко.

Херсонка Анастасія Кобзар вирішила складати математику. Збирається вступити на інформатику.

«У мене з математикою найбільші проблеми, я більше гуманітарій. Тому хочу спробувати, як воно буде. Навчаюсь у 30 школі Херсона. На дистанційці скидають завдання, можна проходити тестування у «Освіті». Іноді бувають складнощі, тому що потрібно більше логіки. Я складаю на середньому рівні», — розповіла Анастасія.

На пункті пробного ЗНО у Херсонському аграрно-економічному університеті зареєструвалося 272 учасники. Тут будуть здавати тестування з математики, української мови та літератури, — розказала методистка херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти Леся Бенедисюк.

«В них має бути з собою паспорт або документ, який посвідчує особу, і посвідчення-перепустка. Бажано, щоб при собі у них був антисептик, санітайзер і маска, яка закриває повністю ніс та рот. В нас тут 18 аудиторій, в кожній – 15 чоловік. Обов’язково учасники повинні дотримуватись соціальної дистанції у півтора метри, будуть вимірювати температуру. Учасники, які матимуть температуру 37,3 або симптоми ГРВІ не будуть допущені до пункту проведення тестування», — розповіла Леся Бенедисюк.

Це пункт пробного ЗНО «Херсонський політехнічний коледж». Тут здавали тестування з історії, біології та математики рівня «стандарт». Діана Мельничук обрала історію України. Говорить, тести були не дуже складні, важким було те, що дуже хвилюєшся, щоб побільше правильних варіантів написати. Але згадувала одразу правильні відповіді, уроки, те, що розповідали, тому все нормально.

Абітурієнтка Марія Товтин здавала біологію, хоче вступити до медичного. Каже, під час пробного ЗНО загалом складно не було, завдання переважно тестові були.

На пробне тестування у цьому пункті зареєструвалося 235 учасників, прийшло 220, — розказав начальник організаційно-технологічного відділу Антон Дробітько.

«Всі учасники, які повинні були потрапити до пункту, перед тим, як зайти, проходили температурний скринінг. Всі учасники зайшли. Ні в кого не було підвищеної температури. Під час процесу у даному пункті не було порушень процедури проведення пробного незалежного оцінювання».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: