Херсонські активісти об’єдналися задля збереження історичної спадщини (відео)

Херсон може втратити свою історично-культурну спадщину. Про це вголос заявили громадські активісти після резонансної події у центрі міста, на вулиці Старообрядницька, 18. Тоді, власник кількох квартир вирішив провести утеплення фасаду, знищуючи унікальний вигляд архітектурної пам’ятки ХІХ століття — прикрашену вітражами будівлю в стилі модерн.

Перші обговорення проблеми, через карантинні обмеження, провели у форматі «онлайн». Нині ж вперше зібралися для живого спілкування. Таку думку розділяє і виконавчий директор громадської організації «Громадський центр «Нова генерація» Оксана Глєбушкіна. Вона зазначає, наявна проблема є систематичною для Херсона, і першочергово пов’язана з відсутністю у місті програм з паспортизації, інвентаризації та реставрації пам’яток архітектури і пам’яток культурної спадщини Ситуація, по вулиці Старообрядницькій, 18 стала ще раз підкреслила Херсону необхідно визначитися із дизайн-кодом міста.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: