Херсонські чиновники управління освіти не перестають дивувати

Правоохоронці розслідують кримінальне провадження відносно чиновників та компанії ТОВ «НБЦ «Укрсоюз». Предметом для його відкриття став капремонт майстерень у школі №39, який підрядник виконав за один день, повідомляє Мій Херсон.

Такий підряд на суму більше 400 тисяч гривень отримав «Укрсоюзбуд» ще у грудні 2018 року. 18 грудня укладається договір, а вже наступного дня підрядник надає акти виконаних робіт. В матеріалах справи вказано, що оплату за договором було здійснено 26 грудня. Поліція кваліфікувала даний факт як присвоєння та розтрата коштів шляхом зловживання службовими повноваженнями. Наразі правоохоронці отримали доступ до оригіналів документів, що стосуються такого блискавичного ремонту для проведення експертиз.

Варто зазначити, що директором школи №39 є депутатка міськради від «Нашого краю» Ольга Маренчук. До 2014 року вона та начальник управління транспорту Юрій Ніконов разом були членами «Партії регіонів».

«Укрсоюзбуд» – компанія з орбіти колишнього очільника Херсона Володимира Сальдо, який і назначив Ніконова керувати освітою міста. Наразі Сальдо є колегою Маренчук по фракції у міськраді. Керує компанією брат колишнього директора КП «Херсонський комунальний ринок» Олександра Питомця, якого у ЗМІ називають «людиною Сальдо» — Юрій Питомець. Додамо, що «Укрсоюзбуд» є фігурантом ще однієї кримінальної справи, яка стосується посадових осіб КП «Гарантія» та ще двох фірм.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: