Херсонські депутати дали дозвіл Колихаєву на отримання 300 мільйонів гривень кредиту

Депутати Херсонської міськради дали дозвіл на отримання кредету на суму 300 мільйонів гривень. За відповідний проект рішення проголосували 38 обранців. Сам же проект в сесійній залі навіть не обговорювали.

Як вказано у документі, договір щодо надання невідновлюваної кредитної лінії планується укласти з “Укргазбанком”. Цього року влада міста хоче запозичити 100 мільйонів гривень. Наступного 2022-го – ще 200 мільйонів гривень. Це все на строк 60 місяців під 11,5% для перших 12 місяців. Далі відсоткова ставка буде коливатися.

В проекті рішення зазначено, що запозичені кошти будуть направлені “для фінансування видатків бюджету розвитку бюджету Херсонської міської територіальної громади на проєктування, капітальний ремонт і ремонтно-реставраційні роботи будівель, розташованих в історичній частині міста; проєктування, будівництво, реконструкцію, реставрацію та капітальний ремонт будівель, споруд та інженерних мереж комунальної власності територіальної громади; проєктування, будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів благоустрою, вулично-дорожньої мережі та дорожньої інфраструктури, систем зовнішнього освітлення вулиць міста, придбання спеціалізованої техніки”. На які саме роботи, зазначені в документі, будуть витрачені кредитні кошти, поки невідомо.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: