Херсонські лікарні можуть надавати медичну допомогу кримчанам

На Херсонщині з робочим візитом перебуває Президент України Володимир Зеленський. Зокрема, Глава держави ознайомився з перебігом будівельних робіт у приймальному відділенні міської клінічної лікарні ім. Є. Є. Карабелеша, реконструкція якого відбувається в межах національної програми «Велике будівництво» — повідомляє прес-служба ХОДА.
«Херсонська область – серед лідерів за будівництвом. Для мене особливо важливо, щоб у нас була якісна та комфортна медицина. Вісім приймальних відділень наразі достатньо. Головне – щоб швидко, щоб було все сучасне оснащення. Це здоров’я наших людей», – наголосив Володимир Зеленський.
Голова облдержадміністрації Юрій Гусєв розповів, шо площа приймального відділення – 615 кв. м. Загальна вартість будівельних робіт, які там проводяться, – 8,8 млн грн. З них державне фінансування становить 6,6 млн грн. Завершити реконструкцію відділення планують до 15 жовтня поточного року.
Крім цього, лікарню буде оснащено сучасним медичним обладнанням: апаратом ЕКГ, дефібрилятором, апаратами для УЗД та штучної вентиляції легень, кардіомонітором, апаратом для масажу серця тощо. Загалом до жовтня на Херсонщині планують відкрити вісім таких відділень.
Також очільник Херсонщини зазначив, що нові приймальні відділення однозначно стануть у пригоді, адже наразі спільно з Представництвом Президента в АР Крим опрацьовується питання надання в Херсонській області медичної допомоги кримчанам.
Політична Херсонщина
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: