Херсонські медики працюють попри постійні вибухи

У Херсоні вибухи чутно і ввечері, і вранці. Але це не зупиняє медиків КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є.Карабелеша» вчасно прийти на робоче місце і приймати пацієнтів з проблемами здоров’я.

Вони виконують свій професійний і громадянський обов’язок чесно і самовіддано. Своєю присутністю у поліклініці чи відділенні стаціонару вони доводять, що не залишають людей і намагаються вчасно, правильно і якісно забезпечити херсонцям медичне обслуговування. Довіру слід виправдовувати не час від часу, а в незмінно систематичному режимі.

16 травня у поліклініках по обслуговуванню дорослого і дитячого населення сімейні лікарі і педіатри прийняли 1080 чоловік на особистому прийомі, а 500 пацієнтів звернулися за допомогою в режимі онлайн.

Крім того, 70 діткам зроблені щеплення за віком. 38 хворих з цукровим діабетом отримали життєво важливі для них інсуліни. Оперативні втручання, фізіопроцедури, перев’язки, обстеження у вигляді ЕКГ, рентгенографії, масажі тощо – проводилися у штатному режимі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: