Херсонські нардепи підтримують зв’язки з парламентами 22 держав

Окрім добровільної участі у роботі міжфракційних депутатських об’єднань, народні депутати України можуть долучатися до груп із міжпарламентських зв’язків з іноземними державами. Таких груп кожен парламентар може обрати не більше 8.

Народні депутати з Херсонщини входять до складу 22 груп з міжпарламентських зв’язків з іноземними державами. До максимально можливої їх кількості долучилися представники фракції «Слуга народу» у Раді Вікторія Вагнєр та Володимир Іванов — по 8. Натомість нардеп Олексій Ковальов обрав для роботи 7 таких груп, а Павло Павліш — 4.

Народна депутатка Вікторія Вагнєр входить до складу груп з міжпарламентських зв’язків з Об’єднаними Арабськими Еміратами, Китайською Народною Республікою, Королівством Іспанія, Королівство Нідерландів, Австралією, Сполученими Штатами Америки, Канадою та Федеративною Республікою Німеччина.

Своєю чергою, Володимир Іванов є членом груп із міжпарламентських зв’язків з Грузією, Державою Катар, Королівство Нідерландів, Італійською Республікою, Турецькою Республікою, Державою Ізраїль, Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії, а також Республікою Казахстан.

Представник виборчого округу №186 Олексій Ковальов входить до складу груп із міжпарламентських зв’язків з Канадою, Японією, Китайською Народною Республікою, Республікою Куба, Королівством Норвегія, Грецькою Республікою та Королівством Швеція.

Із Республікою Словенія, Словацькою Республікою, Китайською Народною Республікою та Сполученими Штатами Америки у межах груп із міжпарламентських зв’язків співпрацює Павло Павліш.

Лише один народний депутат, який представляє Херсонщину в Верховній Раді, долучився до керівництва згаданих груп — це Володимир Іванов, що є заступником співголови у групах з міжпарламентських зв’язків із Королівством Нідерландів, Катаром та Ізраїль.

Згідно з Положенням «Про депутатські групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з іноземними державами» від 29 лютого 2008 року та внесених змін до цього положення згідно із Розпорядженням Голови Верховної Ради України «Про внесення змін до Положення про депутатські групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з іноземними державами» від 24 грудня 2014 року, народні депутати можуть входити до складу депутатських груп з міжпарламентських зв’язків з іноземними державами, які утворюються шляхом добровільного об’єднання нардепів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: