Херсонські підприємці стурбовані війною проти МАФів

Створена згідно з розпорядженням Херсонського міського голови комісія, яка перевірятиме відповідність вимогам законодавства паспортів прив’язки МАФів, може перетворитися у репресивний орган.

Такі побоювання висловлюють херсонські підприємці повідомляє Depo.Херсон з посиланням на допис у Facebook на сторінці громадської спілки «Підприємці Херсона».

«Створення комісії дуже сильно нагадує дії попередньої влади, яка так само створила комісію, яка вирішувала за принципом: блондин-брюнет, кому працювати кому ні… І все співтовариство підприємців стурбоване тим, що створення такої комісії без участі самих підприємців, без урахування їхньої думки, по суті буде інструментом розправи і перетворитися в чергову пастку», — йдеться у дописі.

Також у дописі йдеться про намір провести велику міську конференцію підприємців із запрошенням представників міської влади і членів комісії по МАФам.

Нагадаємо, розпорядженням Херсонського міського голови створена комісія щодо перевірки дотримання вимог паспортів прив’язки вимогам чинного законодавства та їх дотримання при встановленні тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м. Херсона.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: