Херсонські письменники та музиканти зберуться на свято

15-го березня херсонські письменники та музиканти зберуться на свято! В арт-клубі «Masson» вони відзначать День народження «Поетичної шафи».

Захід уже протягом чотирьох років збирає творчих жителів Херсонщини та інших областей України. На сцені «Шафи» свого часу виступали миколаївці, одесити, кияни, львів’яни тощо.

У рамках «Поетичної шафи» традиційно відбувається батл. Поети змагаються за запрошення на двох до драм- або кінотеатру. Цього разу гран-прі – білети у кіно!

Протягом всієї зустрічі читають вірші та прозу, виконують авторські пісні й кавери.

«Проведення ювілейної «Поетичної шафи «обіцяє бути чуттєвим, бо весна, бо любов. Сподіваюсь побачити нових учасників. Сподіваюсь побачити так само багато глядачів і вкотре переконатися, що херсонцям не байдуже. Сам читатиму виключно про дівчат. Запрошую всіх любителів поезії«, — анонсує поет Олег Кара.

Євгеній Коломієць ходить на «Поетичну шафу» не перший рік поспіль. Каже, полюбляє сучасне мистецтво. Також йому до душі родинна атмосфера, яка панує на заході.

«Тут можна послухати херсонських поетів та музикантів. Одних – із новими напрацюваннями, інших – зі старими та давно уподобаними слухачами. А ще познайомитися з цікавими людьми. І все це у нас, у Херсоні».

Захід почнеться о 18:00. Після тригодинної програми буде «вільний мікрофон». Тож, виступити зможе кожен бажаючий.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: