Херсонські рієлтори закликають підтримати петицію до Президента

Рієлтори всієї України закликають підтримати петицію «№22/099668-еп Ні!Законопроекту № 3618 від 09.06.2020 «Про рієлтерську діяльність в Україні», він протирічить Констируції України про право на працю і дає всі важелі для корумпування сфери нерухомості, як для звичайних громадян України, так і для працівників у цій сфері».

Привладні бізнес-структури вигадали нову схему “відбору коштів в населення” (посилання на законопроєкт).

Нові «законотворці» хочуть просто викинуть рієлторів з ринку, як непотріб. Цільовою аудиторією став звичайний продавець нерухомості та орендодавець. Мета законопроєкту – узаконити відбор грошей саме в них. Відтак, регіональні представництва Асоціації фахівців з нерухомості України, зокрема й Херсонське, готують звернення до депутатів Верховної Ради України з метою зупинити беззаконня. Ми, рієлтори, протистоїмо нападам на ринок нерухомості. Ми захищаємо інтереси його учасників, споживачів та посередників, — прокоментував нашому виданню ситуацію, що склалася голова Херсонського регіонального відділення АФНУ Олег Романюк.

Нагадуємо, чим ринку нерухомості загрожують зміни до законодавства.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: