Херсонські ротарійці зустрілись із друзями з Ротарі клубу «Львів Інтернешнл»

Ротарійці РК «Херсон» зустрілись із друзями з Ротарі клубу «Львів Інтернешнл». Родина Петрухів поділилась з нами враженнями від тижневої подорожі Херсонщиною, а також новинами від свого клубу.
Оскільки одним з головних завдань всесвітнього ротарійського руху є налагодження стосунків для можливості служіння, то такі зустрічі в наших клубах є гарною традицією. Крім радості спілкування та нових знайомств, обов’язково відбувається обмін досвідом в реалізації благодійних та гуманітарних проектів.
Андрій Петрух розповів, що у Львові 7 ротарі клубів, а особливістю їх клубу є те, що з 77 членів половина — бізнесмени та дипломати з інших країн. Андрій пообіцяв, що всі відео та фото про Херсонщину він прорекламує всім ротарійцям Львівщини.
В свою чергу, президент клубу Херсон Вікторія Гавренкова презентувала частину наших проектів, а також розповіла про проект Херсонської художньої школи «Марка дружби» до якого долучилися клуби Херсону та Гонконгу.
Об’єднують всіх ротарійців України та всієї планети головні девізи «Ротарі Інтернешнл»: «Служіння понад себе» (англ. Service above self) та «Більше усіх отримують ті, хто краще усіх працюють» (англ. They benefit most, who serve best)!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: