Херсонські садочки готові приймати дітей-переселенців поза чергою (відео)

Ще донедавна влаштувати дитину з родини переселенців до закладу дошкільної освіти вважалося щось неймовірним. Аби розірвати коло труднощів, Кабінет Міністрів України ухвалив постанову № 86, яка внесла корективи до правил зарахування. Про нові умови знімальна група телеканалу «Херсон плюс» дізнавалася в Управлінні освіти Херсонської міської ради.

За словами головного спеціаліста відділу дошкільної освіти Управління освіти Херсонської міської ради Ольги Солдат, дітей-переселенців в херсонських садочках почали приймати одними з перших, ще десь з 2014 року. І сьогодні таких вихованців чимало.

Херсонські садочки приймають дітей згідно електронної черги. У січні кожного року керівники дошкільних навчальних закладів вносять до системи приблизну кількість місць у їх закладах. Аби потрапити до них, необхідно пройти реєстрацію на сайті Херсонської міської ради. Ольга Солдат детально розповідає та показує наживо.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: