Херсонські «слуги народу» ведуть успішний бізнес з депутатами від ОПЗЖ

Вчора наше видання повідомляло, що депутат Верховної Ради від «Слуги народу» Олексій Ковальов та директор КП “Херсонтеплоенерго” Сергій Харченко (депутат Херсонської міськради від «Слуги народу») ведуть спільний бізнес у Голій Пристані. Таку заяву зробив депутат Херсонської міськради минулого скликання Віталій Богданов журналістам “Народного контролю”. За його словами, це тепличне господарство, яке наразі активно будується.

Сьогодні Віталій Богданов повідомив нові подробиці цієї справи у соціальній мережі facebook у групі #АГН#Херсон.

Після матеріалів про теплиці депутата Верховної Ради України — громадянина Ковальова в Гопрах та його поплічника — директора КП Херсонтеплоенерго — Харченко — стало надходити багато подробиць цієї «спільної справи» не за основним місцем роботи виявилось, що дивним чином за тепло для огірків нардепа відповідає не тільки керівник КП з міста Херсон, а і директор КП Гопри Міськтеплокомуненерго (Гола Пристань) — і також депутат, але з ОПЗЖ — Сергій Фісай.
Ми і надалі будемо слідкувати за цим, як виявилось «стратегічним» об’єктом для тепловиків Херсонщини, — написав В. Богданов.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: