Херсонський депутат просить з бюджету 6 мільйонів під вибори

Депутат Херсонської міськради від Опозиційної платформи Єгор Устинов на останньому засіданні виконкому заявив про потребу у 6 мільйонів гривень. Таку суму він просить з бюджету, мовляв, на підконтрольне йому комунальне підприємство «Херсонелектротранс» для компенсації заробітних плат та електроенергії. Але журналістам відомо: Устинов витрачає кошти КП багато в чому керуючись лише власними інтересами.

Наприклад, у цьому році на піар комунальне підприємство перерахувало 120 тисяч бюджетних гривень херсонському піар-менеджеру Костянтину Риженку, який має маленький інтернет-сайт. З початку року на цьому сайті вийшло лише 6 публікацій про тролейбусне підприємство, але 16 публікацій про самого Устинова. Це в першу чергу свідчить про початок його політичної компанії за гроші херсонських платників податків.

Також ресурс громади Устинов витрачає на друк листівок із власним фото, які клеїть у громадському транспорті. При цьому, за його словами, на час карантину він вигнав у відпустку за свій рахунок ряд контролерів «Херсонелектротрансу», а частина іншого складу підприємства працює по 4 дні, а отже недоотримує зарплатню. Ці кошти, які громада закладає на підтримку своїх же мешканців (працівників тролейбусного депо), депутат просто пускає на передвиборчі перегони, користуючись своєю посадою та домовленостями з мером Володимиром Миколаєнко (який постійно підтримує виділення коштів для КП).

Нагадаємо, підтримка тролейбусних підприємств рідке явище для України – в інших обласних центрах ці підприємства мають стійкі прибутки і не просять у бюджеті мільйони.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: