Херсонський «Дніпро» поступився «Соколу» (відео)

24.12.2020. Тур 21. «Дніпро» – «Сокіл» 0:3 (0:3, 0:0, 0:0)

Шайби: 0:1 Гончаренко (Кузьменко, Сиротенко, 5:10; 0:2 Рубан (Міхнов, Голубич), 13:02; 0:3 Гільманов (Гончаренко, Смирнов), 17:38.

Дніпро: Хомутов (Петров); Дорофєєв – Ратушний, Білоусов – Декало, Афанасьєв (К) – Матусевич, Мельник – Ніконов; Швецов – Гасніков (А) – Вишняков, Янішевський (А) – Крисанов – Воробйов, Панасенко – Чернишенко – Каракулько, Целогородцев – Брага – Тимченко.

Сокіл: Кубрицький (Пеленський); Олендаренко – Голубич, Сисак – Платонов, Фірсов – Бєлінський, Васильєв – Коржилецкій; Рубан – Кузьменко – Міхнов (А), Морозов (К) – Ступак – Павленко, Гільманов – Смирнов – Середницький, Гончаренко – Панченко – Сиротенко..

Швидкість обробки шайби і прийняття рішення – ось два компонента, в яких гості були явно успішніше господарів льоду. Плюс кількість кидків по воротах: 1-18, 8-19, 8-6. Всі три шайби, що влетіли в сітку «Дніпра», стали результатом розіграних комбінацій на підступах до позицій Олександра Хомутова. «Карусель» навколо воріт, небезпечний простріл – і Владислав Брага не встигає завадити Денису Гончаренку підставити ключку – 0:1. У середині періоду Андрій Міхнов уводить за собою захисників, прихований пас собі за спину – і на «п’ятачку» абсолютно вільний Антон Рубан на паузі заводить шайбу між щитком воротаря і стійкою – 0:2. Незадовго до перерви вже Гончаренко робить прострільну передачу на «п’ятак» – і знову неприкритий гравець: Олександр Швецов не встигає перехопити пас, і Умед Гільманов переправляє шайбу в сітку – 0:3.

Звичайно, для уболівальників «Дніпра» такий рахунок останнім часом не в новинку. «Нічого, виберемося» – але друга третина нічого на табло не змінила. Хоча шанси були: на 25-й хвилині Швецов з вигідної позиції – мимо. На 30-й хвилині Артем Целогородцев віддавав під набігаючого Дениса Матусевича – мимо. За 4,5 хвилини до перерви маємо відкладене видалення у «Сокола» – і «щуки» вшістьох штурмують позиції Дмитра Кубрицького. Марно, не використовуємо большість, ще й самі потрапляємо в ситуацію меншості, де Міхнов дивом не збільшив розрив.

«Нічого, ще цілий третій період» – вірять вболівальники. Але гості чітко обороняються, і справа йде до четвертого шутауту молодого голкіпера «соколів». Закиди шайби від синьої лінії в боротьбу на п’ятак успіху не приносять, Євген Гасніков насилу позбавляється від опіки захисників, але пас до нього не проходить. Суперники встигають переривати наші комбінації, і єдиним видовищем, яким могли б насолодитися вболівальники, могла б стати борцівсько-кулачна сутичка Євгена Ратушного з Богданом Середницьким. Але і тут – нічия. Нічия в двох періодах – і друга домашня поразка. 29 грудня о 15:00 закриваємо календарний рік домашнім матчем з «Крижаними вовками».