Херсонський історик претендує на звання «Молодий вчений року»

Херсонський історик Артем Петрик вийшов у фінал конкурсу «Молодий вчений року», що проводить  Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі facebook Артем Петрик. Артем Петрик – кандидат історичних наук, науковий співробітник Інституту історії та археології Балтійського регіону Клайпедського університету (Литовська Республіка).

«Саме так, моя книга «Епоха великих надій: нариси історії міжвоєнної Литви (1918-1940)» вже у фінальному пулі, серед кращих. Друзі, тепер розраховуємо на вашу підтримку. Адже у нашій номінації 50% балів залежить від результатів відкритого голосування (інші 50% — оцінка жюрі). То ж, всі бажаючі можуть долучитися.

Кожен голос за мене, це голос за «Епоху великих надій», це унікальна можливість, без особливих зусиль, двома кліками миші чи кнопки у телефоні, ще і висловити підтримку дружбі двох побратимських народів (без пафосу тут не обійдуся), — написав Артем.

Підтримати херсонця можна за посиланням — http://leader-scientist.com.ua/voting. Номінація №18 «Наукова та науково-популярна книга».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: