Херсонський «Кристал» поступився рівненському «Вересу» (відео)

Херсонський клуб провів матч 10-го туру Першої ліги, але поступився рівнянам – 2:3.

З перших хвилин Верес почав активно діяти. Слід згадати момент з ударом Шестакова на 6-й хвилині – м’яч опинився у воротах Герасименко, але арбітр зафіксував положення “поза грою”. Херсонці відповіли серією подач від Семенини, але гол зі стандарту прийшов саме від гостей – навісом з флангу від, здається, Гегедоша, скористався Гончаренко – 1:0.

Кристал продовжував виходити з оборони за рахунок контраатак та діагоналей. В одній із них на пенальті претендував Барладим, у іншій Жовтюку завадили пробити оборонці Вереса. Відповідь рівнян – удари Тимофієнко (вище) і простріл від Гегедоша, який не призвів до небезпеки.

А ось другий тайм став справжнім фестивалем голів. Спершу забив Шестаков, скориставшись розрізною передачею партнера. Далі Кристал відіграв один м’яч – Семенина вивів на ударную позицію Барладима і Андрій забив свій перший гол у сезоні.

Розмін голів продовжився. Тут вже відзначився Тимофієнко, який переграв у ближньому бою Герасименка та захисників господарів. У відповідь Семенина оформив другий ассист. Ігор запустив Головкіна у прохід – Іван чітко прибрав захисника і пальнув у ближній кут – 2:3!

Завершальні хвилини пройшли в справжньому бою. Малиш, Жовтюк, Гливий, Семенина… Кристал міг вирвати перемогу, але не зумів дотиснути суперника. 2:3 – домашня поразка херсонців.

МФК Кристал – Верес (Рівне) – 2:3

Голи: Барладим, 58, Головкін, 78 – Гончаренко, 14, Шестаков, 53, Тимофієнко 65.

Кристал (СТАРТ): Герасименко, Крутін, Малиш, Жовтюк, Карась, Цой, Семенина, Бородай, Мартян, Цибульський, Барладим. Запасні: Восконян, Гливий, Лаптєв, Кучер, Терзі, Чернишов, Барський, Ольховіков, Головкін, Бондаренко, Клюєв.

Верес (СТАРТ): Когут, Пінчук, Махнєв, Гончаренко, Солдат, Полюлях, Кучеров, Тимофієнко, Гегедош, Пасіч, Шестаков. Запасні: Бабійчук, Мірошник, Данилюк, Хоцяновський, Дахновський, Соломка, Яременко, Поворознюк. Головний тренер: Юрій Вірт.

Відеоогляд матчу 10-го туру Першої ліги МФК Кристал (Херсон) – НК Верес (Рівне) – 2:3