Херсонський «Кристал» розгромно поступився в контрольному матчі

Херсонський Кристал провів вже 3 контрольний матч у 2020 році. Наша команда проступилася на виїзді представнику першої ліги – ФК “Балкани”.

У першому таймі кристалівці мали кілька прекрасних нагод відзначитися забитими голами, але Барладим та Мартян свої шанси використати не змогли. У свою чергу Балкани також могли забивати ще до перерви та навіть не реалізували пенальті. Михайло Лаптєв очевидно порушив правила у власному штрафному майданчику за що арбітр матчу призначив одинадцятиметровий. Втім Ярослав Герасименко свою команду врятував, а добивання від бразильця Балкан заблокував Малиш.

На останніх хвилинах першого тайму Герасименко ще раз виручив свою команду відбивши потужний удар суперника з незначної відстані, а добивання від гравця Балканців прйшлося вище воріт.

У Другому таймі в складі Кристала вже традиційно вийшли переважно гравці, що перебувають на перегляді, що зрештою майже відразу позначилося на результаті. Балкани тричі зуміли довести справу до взяття воріт Кристала.

Наступний контрольний матч Кристал проведе 18 лютого, у Херсоні (школа 47) проти Таврії з Сімферополья.

ФК «Балкани» (Зоря) – МФК «Кристал» (Херсон) 3:0 (0:0)
Голы: Паламар (54), Чершишов (79), Болокан (90).

На 34-й хвилині Микола Златов не реалізував пенальті (воротар)

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: