Херсонський «Кристал» у контрольному матчі мінімально переграв «Гірник»

Підопічні Едуарда Хаврова у Кривому Розі здобули перемогу завдяки голу Лаптєва з пенальті наприкінці гри.

На старті гри активністю вирізнялись гості, проте перший гольовий момент відбувся за участі гравців Гірника – Коцюмака виконав простріл до воротарської Кристалу, проте чітко відіграв захисник херсонців. Перший удар у грі відбувся практично в середині тайму – Пятов з дальньої відстані пробив над поперечкою Герасименко.

У відповідь Кристал прийнявся за “дальнобійну” зброю. Щоправда, постріли Цоя, Барладима та Мартяна не досягли цілі. У Гірника в першому таймі слід відзначити ще один момент – розіграш стандарту призвів до удару у виконанні Рябова, але на лінії воріт впевнено зіграв Герасименко.

По перерві Гірник продовжував частіше створювати моменти біля володінь гостей. Непогано пробив головою Голуб – Герасименко перевів м’яча у поперечку, а постріл Григорика вийшов занадто неточним.

Кристал “відзначився” дальнім пострілом Лаптєва – м’яч на себе прийняв захисник Гірника. Ще один неточний удар у свій актив записав Мартян.

У кінцівці матчу обидва колективи мали шанси, аби вирвати перемогу. У гостей свій момент не реалізував Барладим, але на 88-й хвилині Кристал вирвав перемогу. Фетісов порушив правила у власній штрафній, а з “точки” Лаптєв зумів переграти кіпера господарів Злотаря – 1:0!

Контрольний матч.

Гірник – МФК Кристал – 0:1 (0:0)
Гол: Лаптєв, 89 (пен.).

Гірник (стартовий склад): Черниш, Сокол, Рябов, Голуб, Коцюмака, Григорик, Горват, Яровий, Пятов, Малиновський, Берко. Запасні: Злотарь, Попчук, Гвоздевич, Фетісов, Кравчук, Шмат, Бука, Катєлін, Литвин, гравець на перегляді. Головний тренер: Геннадій Приходько.

Кристал (стартовий склад): Герасименко, Крутін, Жовтюк, Нурі-Малиш, Лаптєв, Цой, Кучер, Гливий, Головкін, Мартян, Барладим. Запасні: Бондаренко, Бородай, Черкашенко, Клюєв, Тишко, Корякін, Швед, Карась, два гравці на перегляді. Головний тренер: Едуард Хавров.