Херсонський «Кристал» вдома зіграв внічию з Альянсом

Команда Вадима Євтушенка була близька до дебютної звитяги у 2021 році, але не змогла дотиснути суперника.

Кристалу все ще не зміг допомогти капітан Тарасенко, тому на місце під нападником був відряджений Цибульський. Також свій шанс отримав і Вакуленко. Втім, перший момент відзначитись був у Лаптєва – захисник міцно пальнув зі штрафного, але на місці був Єфанов.

У першому таймі ще один шанс втратив Ходаковський, який у ближньому бою не переграв кіпера гостей. У Альянса – лише один момент, але він був шикарним. Це Герт виконав навіс з лівого флангу, а на вістрі опинився, здається, Агапов. Він впритул розстрілював Кліщука, проте кіпер господарів створив фантастичний сейв.

По перерві Ходаковський загубив ще один шанс, з метрів семи запустивши сферу над поперечкою. Поблизу воріт Кліщука особливих та гострих епізодів вже не було, а у середині другої половини гри Кристал втратив свій найбільш гострий момент – свіжий Біденко увірвався до штрафної після передачі Цибульського, але його удар з відскоком від газону прийняла стійка.

Завершальні хвилини пройшли у обопільних атаках. Проте на гол обидві команди так і не награли. 0:0 – бойова, але безгольова нічия.

Кристал (Херсон) – Альянс (Липова Долина) – 0:0

Кристал (стартовий склад): Кліщук, Лаптєв, Сениця, Логінов, Максименко, Дмитренко, Сорокін, Ходаковський, Вакуленко, Цибульський, Кателін. Запасні: Солдатенко, Плечій, Гогітідзе, Головкін, Шмат, Клюєв, Тітієвський, Крутін, Біденко. Головний тренер: Вадим Євтушенко.

Альянс (стартовий склад): Єфанов, Меженський, Пікуль, Герт, Рогозинський, Лебеденко, Піднебенной, Ярошенко, Агапов, В. Шарай, Зубков. Запасні: Шевченко, Лучик, С. Шарай, Шпирьонок, Сидоренко, Загинайлов. Головний тренер: Юрій Ярошенко.