Херсонський міський голова «подарував» політикам податок на землю

Херсонська міськрада не хоче і не буде оскаржувати у суді невиплату податків за землю підприємством ТОВ «Смарт-Мерітайм груп» (у минулому херсонський суднобудівний завод). Це ТОВ пов’язане з олігархом Вадимом Новінським та депутатом Херсонської обласної ради Василем Федіним (який нещодавно лише формально відійшов від справ).

Як коментує у соцмережах депутат міськради Віталій Богданов, «Смарт-Мерітайм груп» заборгувало місту за землю понад 10 мільйонів гривень.


Ще восени минулого року Володимир Миколаєнко разом з підлеглими мав би витребувати борги у цього підприємства. Тоді у його руках був козир у вигляді земельної ділянки (у 118 га у межах Херсонської міськради), на яку претендували очільники судозаводу. Втім свою роль, вочевидь, у питанні відіграли приятельсько-політичні відносини між мером Херсона та депутатами Херсонської облради Василем Федіним та міськради Єгором Устіновим. Ділянка віддана підприємству, борги за землю не повернуті, позов щодо боргів вчасно не поданий до суду. За рядом ознак, у цій історії наявний склад злочину за статтею 367 Кримінального кодексу України (недбалість), адже мер мав би вчасно подати позов до суду і витребувати борги зі «Смарт-Мерітайм груп». Херсон зазнав через його безвідповідальність великих збитків.

На фото документ від постійної комісії з питань регламенту Херсонської міськради. Оскаржувати несплату податків місту ніби то нема кому. Нагадаємо, що інтереси особисто Миколаєнка у судах регулярно відстоюють юристи мерії за гроші платників податків, і в багатьох інших департаментах міста є юридичні відділи.

«Херсонські активісти планують ініціювати звернення до правоохоронних органів з цього питання. Мер має відповісти за ці ігри проти населення та поповнення бюджету», — зауважив голова осередку «Народного контролю» на Херсонщині Валерій Гурківський.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: