Херсонський міський голова вчергове порушив законодавство

Адмінсуд викрив протиправні дії мера Херсона.

Херсонський адміністративний суд скасував розпорядження Володимира Миколаєнка. Цей документ, по суті, понад 2 місяці не давав депутатам повноцінно вивчити питання дитячого харчування в місті.

Засідання суду

Група депутатів Херсонської міської ради на чолі з Олегом Романюком об’єдналася задля вивчення стану організації харчування у навчальних закладах. За створення тимчасової контрольної комісії проголосували на сесії, але Миколаєнко наклав вето і намагався навмисно усунути депутатів від вивчення питання.

Розпорядження мера у суді було визнано необґрунтованим, як того вимагає регламент міськради. Також виявилося, що порушена процедура винесення зауважень до депутатського рішення.

Чимало питань у судді було безпосередньо до мера Херсона, який таких засідань побоюється (делегує представника). За результатами суду у Херсоні повноцінно запрацює тимчасова комісія з контролю за дитячим харчуванням та бюджетними витратами на нього.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: