Херсонський осередок «Народного контролю» продовжує безстрокову акцію під Офісом Президента

Сьогодні вже другий день поспіль під стінами Офіса Президента бестрокову акцію проводив Херсонський осередок «Народного контролю». Метою мирної акції є прагнення отримати коментарі від Президента щодо відсутності жодних дій у розслідуванні бездіяльності правохоронних органів в Херсонській області та схилинню до виконання даних обіцянок.

Під час акції, повз Офіс Президента проходила піша хода підприємців, до якої долучилися й активісти «Народного контролю». Підприємці виступають за відтермінування обов’язкового використання касових апаратів для фізосіб-підприємців. Учасники протестної акції пройшли пішою ходою центром Києва, зокрема зупинилися під будівлями Верховної Ради та Офіса Президента України. За словами мітингарів, у них вже майже урвався терпець й вони готові на радикальні кроки, щоб відстояти свої права.

Нагадаємо, раніше активісти «Народного контролю» тричі зверталися з проханням, почати службову перевірку правоохоронних органів. А 20 серпня, на зустрічі з херсонцями, Володимр Зеленський особисто дав обіцянку влаштувати зустріч з відповідними посадовими особами та допомогти у розслідуванні. Також Глава держави доручив своїм помічникам розглянути це питання, але на жаль ні від призначенних посадовців, ні від працівників Офісу Президента жодних дій не було.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Комментариев: 1
  1. Валентина

    мій родовід-корені жителі міста Херсон. Пам’ятаю Херсон- промисловий гігант.Заводи з високоточним промисловим обладнанням-комбайнобудівний, електромаш, карданих валів, нафтопереробний, текстильний комбінат та інші. Місто двох портів-річний та морський. Кожний рік за рахунок бюджету будівельні організації міста возводили по 120 тисяч кв.метрів жилих будинків. Кожна нова влада починає з продажу у часний капітал державне майно, яке вони не створювали. А кандидати в МЕРи міста навіть не обіцяють реанімірувати промисловість міста, а фарбують лавочки біля багатоповерхівок та обіцяють пенсіонером щасливе майбутнє.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: