Херсонський водоканал дозволяє собі забагато, — соцмережі

Днями соцмережами поширилися скарги городян та голів ОСББ Херсона на начальника водоканала, депутата Михайла Чемериса. Він знову хоче підвищити тариф на воду та накласти іще одне додаткове фінансове навантаження на будинки.

Ось, що написав херсонський активіст и голова ОСББ Віктор Тоцький:

«Міська влада хоче нам за наш з Вами рахунок нав’язати загальнобудинкові лічильники води!!

Під час пандемії, яка зробила нас ще біднішими, з нас хочуть здерти по 150 тис на рівному місці! Так, погоджуюся, облік потрібен, але чому не передбачено жодних програм співфінансування?! Чому я маю платити за себе + за непорядного, чи безвідповідального сусіда?! Який чомусь до сих пір не встановив собі в квартирі лічильник, або не своєчасно повідомляє показники, поїхавши на заробітки, тощо. Хіба було важко розробити хоча б мобільний додаток, який би дозволяв оперативно передавати дані про спожиту воду?! А якщо не спожив, тоді тупо відправляй нулі. І все!! В сусідніх країнах це працює. А ще, в сусідніх країнах працює мобільна повірка водомірів: приходить до Вас працівник зі спец приладом, перевіряє лічильник, не знімаючи, і коштує це значно нижче, ніж в Херсоні!! А в нас треба піти до Водоканалу, вистояти в чергах, зняти лічильник, поставити на місце, заявка на розпломбування, заявка на опломбування….. чи це не знущання?!! 

Підписати петицію: https://petition.president.gov.ua/petition/98580

На фото миколаївська 5-поверхівка, яку відвідав 6 місяців тому — https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=532512620669787&id=100017331602382

Вони вже з лічильником води. Спожили за місяць 500 кубів, а співвласники повідомили про 400. Решту 100 м3 розмазали по всім квартирам, щоб покрити різницю. Ми теж так хочемо?!»

При тому, що до роботи водоканала та його керівництва багато питань у херсонців, підприємство постійно фінансується на мільйони з міського бюджету та отримує дотації, на відміну від інших обласних центрів. За це керівник Чемерис голосує в унісон із мером міста за сесійні питання.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: