Херсонський Водоканал придбав нову каналопромивну машину

У грудні 2021 року на вулиці міста  вийшла нова каналопромивна машина КО503-КП-12 на базі  автомобільного шасі МАЗ-5340С2 , на якому встановлено насос високого тиску Pratissoli  марки MV-45 та  змонтовано спеціальне обладнання.

Продуктивність насоса нової машини — 267 л /хв.,  ємність — 8 кубів, що вдвічі перевищує цей показник у машини, яка є в наявності у Водоканалі. Діаметр трубопроводу, що очищається, — від 150 мм до 1000 мм. Довжина рукава високого тиску — 100 м , що дозволяє ефективно прочищати ділянки між каналізаційними колодязями. Автомобіль обладнаний спеціальним обігрівачем, що дає можливість працювати при температурі від -20 ͦ С до +40 ͦ С. 

Каналізаційна труба очищається потоком води, що спрямовується через насадку-форсунку. Вода, виходячи з її сопла під великим тиском і з великою швидкістю розмиває осад в трубі,  потім поступово, при намотуванні рукава на барабан, прочищає трубу, зсуваючи розмиті забруднення до колодязя.

Відтепер на балансі  Херсонського Водоканалу  дві каналопромивні машини.  Результатом їх роботи є запобігання аварійним ситуаціям на мережах водовідведення, правильний розподіл стічних вод, безперебійне користування системою водовідведення мешканців міста.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: