Херсонського чиновника Ігоря Пастуха слухатимуть у суді

11 червня відбудеться судове засідання, на якому екс-начальник Чорноморського управління Укртрансбезпеки планує поновитися на посаді.

Скандальний Ігор Пастух був звільнений після рішення дисциплінарної комісії. На ній розглянули численні корупційні скандали, через які Укртрансбезпека втратила репутацію, а також порушення присяги держслужбовця, питання зловживання владою (кримінальну справу про вимагання хабара від перевізників,  справа № 42017010000000159) та прогул (провадження № 1202023003 0000 403). Прогули також фіксували неодноразово журналісти (нижче на відео). Дисциплінарне провадження  тягнулося три місяці.

Пастуха викрили і на махінаціях з липовими довідками про стан здоров’я, якими він намагався закрити прогули. Довідки були видані за домовленістю з директоркою ТОВ «Богдан» Іреною Лепень з Нової Каховки (приватна клініка «Богдан»). Це та сама особа, що одночасно очолює осередок партії «Народний фронт» у Новій Каховці, в обласному осередку юристом працює  дружина Пастуха.

У херсонському адмінсуді, де слухатимуть справу, Пастуха також чекає «клуб за інтересами». Суддя Віталій Попов, який слухає справу про поновлення на посаді, як і Пастух є любителем човнів, а може, й спільної рибалки. За інсайдерською інформацією, Пастух вже вплинув на суд та чекає на рішення на свою користь. В данному випадку порядний суддя мав би заявили самовідвід.

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: