«Херсонтеплоенерго» знову в боргах: гаситимуть за рахунок мешканців міста

Міське  комунальне підприємство «Херсонтеплоенерго» отримає з бюджету 26 млн грн на  погашення заборгованості у відсотках по кредиту.

Про це повідомляє Depo.Херсон з посиланням на допис у Facebook голови депутатської комісії з питань бюджету та фінансів Херсонської міськради Андрія Дмітрієва.

Комісія погодила виділення з міського бюджету 26 млн грн на  погашення заборгованості у відсотках по кредиту, тому що КП «Херсонтеплоенерго» опинилося у складній ситуації через необхідність сплатити у цьому році 28 млн грн у рамках погашення кредиту, отриманого від Світового банку. У цій сумі – на два мільйони гривень штрафів і пені за протермінування платежів, нарахованих банком і Міністерством фінансів України. Згідно з умовами, відповідальність по кредиту несе громада Херсона.

«Така ситуація виникла тому що кошти  отримані за цим кредитом  використовувалися попередньою владою  неефективно, а про його погашення взагалі і не йшлося. Саме для її виправлення  було запропоновано провести перерозподіл та зняти призначення з деяких  статей видатків по департаменту міського господарства.  Але кошти  на департамент міського господарства обов’язково будуть повернені  при розподілі перевиконання бюджету у липні», – пояснив Андрій Дмітрієв.

Нагадуємо, що з діяльністю директора «Херсонтеплоенерго» пов’язаний ряд скандалів — деталі у відео…

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: