«Херсонводоканал» попередив, що тепер може відключати воду своїм боржникам

Підприємства Херсонщини, які надають населенню комунальні послуги, одне за дним повідомляють, що вже можуть відключати своїх боржників від послуг. Адже в Україні офіційно зняли обмеження на відключення населення за заборгованість за комунальні послуги, яка передбачалася законодавством відповідно до умов адаптивного карантину (для непоширення коронавірусної інфекції).

Спочатку своїх боржників попередили про розв’язані руки «Херсонська енергокомпанія» та «Херсонгаз», а тепер і «Херсонводоканал».

Як повідомили на підприємстві, станом на 01.08.2021 року заборгованість споживачів перед МКП «ВУВКГ м. Херсона» становить 85 701 599 гривень.

Нагадаємо, що до прийняття таких змін, на період дії карантину та 30 днів після нього заборонялося нарахування пені та штрафів за заборгованість за житлово-комунальні послуги та припинення надання таких послуг.

Згідно з правками в законі тепер така заборона буде діяти тільки в регіонах, де встановлено «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки. Постачальники мають право відновити відключення через 30 днів після того, як регіон вийде з «червоної» зони карантину. Таким чином, підприємства, які надають комунальні послуги, зможуть відключати боржників.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: