Ігор Пастух планує повернутися до «корита»

У Херсоні зріють розбірки, схожі на злочин у Броварах. Про це впевнено говорять у вузьких колах пасажирських перевізників.

Причина – екс-начальник Чорноморського управління Укртрансбезпеки Ігор Пастух має намір найближчим часом поновитися на посаді через Херсонський адмінсуд та ставити на «жирні» маршрути нелегальні автобуси.

 

Справу 11 червня розглядатиме суддя Віталій Попов, який, має з Ігорем Пастухом спільні інтереси: згідно декларації, суддя також є любителем човнів та рибалки, як і звільнений з посади чиновник. За інсайдерською інформацією, між товаришами за інтересами вже є певні домовленості про результати судового засідання.

 

Нагадаємо, за часів керування південною Укртрансбезпекою Ігор Пастух був підловлений на кришуванні за гроші нелегальних перевозок разом із екс-губернатором Андрієм Гордєєвим.

детальніше про це – дивіться відео

 

З приходом нового губернатора питання пасажирських перевозок таки намагалися привести до відповідності із законами: усунуті з посад в облдержадміністрації люди Пастуха, змінений склад конкурсного комітету тощо. Втім якщо Пастух таки повернеться на посаду та розкине свої тенета автобусів-нелегалів – на Херсонщині знову запанує беззаконня.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: