Із нового року на Херсонщині вдвічі подорожчає послуга розподілу газу

«Херсонгаз» вдвічі збільшив тариф на розподіл газу.

«Починаючи з 1 січня 2021 року відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг від 16.12.2020 року № 2463 “Про встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для АТ “Херсонгаз” , встановлено: тариф на послуги розподілу газу — у розмірі 1,68 грн. на 1 м3 на місяць (без урахування ПДВ), з урахуванням ПДВ — 2,016 грн, на 1 м3 на місяць. Дані про нові нарахування для користувачів особистого кабінету АТ Херсонгаз оновляться після 10.01.2021, також на електронні поштові адреси, вказані при реєстрації, буде надіслано квитанції із зазначенням щомісячної сплати за транспортування газу. Для споживачів, які не мають реєстрації в особистому кабінеті АТ Херсонгаз, рахунки будуть надіслані поштовим зв’язком Укрпошта», — говориться в повідомленні підприємства.

Як відомо, кожний абонент за розподіл газу платить свою визначену суму, яка залежить від обсягів споживання, пише Херсон на Изнанку.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: