Херсонці провели акцію під посольством США в Україні, Офісом Президента та МВС (фото, відео)

24-26 травня у Києві херсонці, постраждалі від свавілля правоохоронців, разом з херсонським осередком Громадського руху «Народний контроль» проводили мирну акцію, мета якої привернути увагу міжнародної спільноти до проблеми проваленої реформи правоохоронних органів по всій країні та в Херсонській області.
Ми намагаємося звернути увагу на злочинну діяльність керівника слідчого управління Херсонської поліції, на порушення прав людей, а також знайти важелі впливу на керівництво правоохоронних органів Херсонщини, для того, щоб прискорити проведення розслідувань карних справ та поновити права людей.
Ми зустрілися з заступником голови апарату офісу Президента України Володимиром Гоєм, радниками Президента Тимофієм Миловановим та Андрієм Ляховичем, радником міністра внутрішніх справ України Зоряном Шкіряком, заступником начальника Головного слідчого управління МВС України та керівником 9 управління Генеральної прокуратури України, — повідомив нашому виданню голова херсонського осередку ГР «Народний контроль» Валерій Гурківський.
У результаті акції прийнято рішення — до 31 травня 2021 року кримінальні справи людей, які звернулися до «Народного контролю», а це понад 30 справ, слідче управління поліції Херсонщини направить до Головного слідчого управління національної поліції України, при якому буде створена комісія у складі працівників ГСУ та прокурорів Генеральної прокуратури. Комісія вивчить ці справи, після чого нас запросять для узгодження подальших дій та співпраці.

У нас з’явилася надія на встановлення справедливості на те, що люди зможуть повернути своє майно і нарешті відчують себе захищеними, — додав В. Гурківський.

Зустріч потерпілих херсонців з керівництвом МВС:

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: