Кадрова ротація в комунальних підприємствах Херсона

Валентин Чесноков звільнився з посад директорів комунальних підприємств “Дорожник” та “Міське дорожнє управління”. За інформацією видання Мій Херсон, до звільнення його підвели люди начальниці відділу доріг управління транспорту та сама Наталя Молнар.

Як повідомили джерела у міськраді, після звільнення Чеснокова, в КП “Дорожник” Молнар працевлаштувала “свого активіста” Олександра Тарасова на посаду юриста. Зазначимо, що раніше він займав аналогічний пост у КП “Херсонкомунтранссервіс”, який наразі очолює інший протеже Наталі Молнар — Павло Ткаченко. Причому офіційне працевлаштування у комунальному підприємстві не заважало Тарасову у робочий час ходити на акції та мітинги. Виникає питання, навіщо новий юрист у КП “Дорожник”, яке де-факто не працює. У міськраді навіть вже є проект рішення про його ліквідацію. Питання мають розглянути на найближчому пленарному засіданні.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: