Кандидат у мери Херсона заявляє про перемогу на підставі власного екзитполу

Один з кандидатів на посаду міського голови Херсона Ігор Колихаєв оприлюднив дані екзит-полу, проведеного його партією «Нам тут жити!», й оголосив про свою перемогу з результатом 67,03%.

Як передає Укрінформ, про це Ігор Колихаєв повідомив на своїй публічній сторінці у Фейсбуці.

«За результатами екзит-полу Ігор Колихаєв з результатом 67,03% перемагає у другому турі і стає міським головою Херсона», — йдеться у повідомленні.

За даними цього екзитполу, його опонент Володимир Сальдо отримав 32,97%.

Соціологічне дослідження проводилось на виходах з виборчих дільниць ГО «Нам тут жити. Похибка складає 3%, зазначається у повідомленні. Загальна кількість опитаних — 9782 особи.

Як повідомляв Укрінформ, у Херсоні за посаду міського голови у другому турі виборів змагаються народний депутат із депгрупи «За майбутнє» Ігор Колихаєв (30,75%) та ексмер Херсона Володимир Сальдо – 17,09%.

Громадянська мережа ОПОРА раніше оприлюднила заяву про використання елементів агітації у Херсоні. На бейджах інтерв’юерів, які збирали дані для екзит-полу біля виборчих дільниць у Херсоні, була написана назва громадської організації «Регіональна платформа «Нам тут жити!». Таку ж назву має політична партія «Нам тут жити!», яка є суб’єктом висування кандидата на посаду міського голови Херсона Ігоря Колихаєва. Зазначається, що за даними сайту YouControl, Ігор Колихаєв є одним із засновників цієї громадської організації.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: