«Кількість інфікованих знизиться, смертність поки буде високою» — головний санлікар Херсонщини

Головний санітарний лікар Херсонської області Юрій Ромаскевич заявив про поступове зниження захворюваності на COVID-19 в регіоні. Втім, за його словами, смертність від хвороби ще лишатиметься високою.

Про це Ромаскевич написав на сторінці у Facebook.

Він говорить, що прогнозні значення кількості інфікованих на цей тиждень коливатимуться на рівні 250-500 випадків на добу. Також, за його словами, поступово стабілізуються показники госпіталізації. Смертність залишиться високою до 15-17 листопада, пише санлікар.

Юрій Ромаскевич говорить, що ця тенденція може бути зворотною у разі ігнорування карантинних обмежень. Тому рівень вакцинації потребує суттєвого збільшення.

«На сьогодні неможливо чітко спрогнозувати до яких цифр ми зможемо знизити захворюваність, скільки триватиме період між третьою та четвертою хвилями. Тим більше неможливо прорахувати пікові значення та тривалість 4-ої хвилі COVID-19. Тому закликаю до суворого виконання протиепідемічних обмежень та інтенсифікації вакцинальної кампанії», — написав головний санітарний лікар області.

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: