Ключовий свідок по хабарництву Семенчева отримав ділянки в Антонівці

 

Мова про водія Антонівського селищного голови Дмитра Іржанського. Саме він проходить по справі, як посередник, та підозрюється у передачі хабаря у 80 тис. долл. для Ігоря Семенчева. Суд відбувається у Новій Каховці, за яким слідкують громадські активісти.

 

З інсайдерських нотаріальних джерел ми отримали інформацію, що Іржанський отримав ряд земельних ділянок у приватну власність. На публічній земельній кадастровій карті ці ділянки позначені так.

 

 

Також з рук Семенчева він отримував й інше майно в іпотеку. Зокрема, у копії договору зазначена сума отриманого Іржанським за участі Семенчева майна на майже 4 мільйони гривень.

 

Ці факти відкрито свідчать про те, що Іржанський як свідок особа зацікавлена у захисті підозрюваного у корупції Ігоря Семенчева, тож його свідчення мають бути критично враховані судом.

 

До того ж ці спільні дії Семенчева та водія  ігнорують в обласній прокуратурі через корупційні зв’язки фігурантів із заступником облпрокурора Шабуняєва.

 

 

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: