Колишній очільник Укртрансбезпеки Ігор Пастух шукає «тепле місце» у Херсонській міськраді (відео)

11 грудня 2020 року планується проведення сесії Херсонської міської ради. Активістам, з інсайдерських джерел, стало відомо, що депутат Херсонської міської ради Ігор Пастух активно веде перемовини з керівництвом фракції політичної партії «Нам тут жити». Відтак, активісти сподіваються, що ця стаття дійде до Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва.

У  квітні  цього року Ігор Пастух був звільнений з посади начальника Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки  за статтею 65 Закону України «Про державну службу», а саме порушення присяги державного службовця. Ігор Пастух подавав в Херсонський окружний адміністративний суд позов про скасування наказу Голови державної служби з безпеки на транспорті (Укртрансбезпеки), але суд відмовив йому у позові в повному обсязі.

Хочемо нагадати нашим читачам, що «Народний контроль» протягом трьох років проводив журналістські розслідування по факту корупційних дій на транспорті групою осіб, яку очолював начальник Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки Ігор Пастух. До цієї групи входили В’ячеслав Філончук, Петро Дементьєв та адвокат Денис Мамонтов. Нижче ми надаємо посилання на журналістські розслідування.

З різних джерел нам стало відомо, що Ігор Пастух веде переговори з фракцією Ігоря Колихаєва з метою пошуку «теплого місця» в Херсонській міській раді.

Також ми дізналися, що «тепле місце», шукає Петро Демєнтьєв, якого було звільнено з посади заступника начальника управління транспорту Херсонської обласної адміністрації після конфлікту з перевізниками.

За підтримки депутата Херсонської міської ради Юрія Рожкова ведуться переговори  про призначення Петра Дементьєва на посаду начальника управління  транспорту Херсонської міської ради або на посаду директора комунального підприємства «Херсонський комунальний транспортний сервіс» Херсонської міської ради.

Тому пану Ігорю Колихаєву, на нашу думку, треба дуже ретельно проаналізувати «заслуги» Ігора Пастуха та Петра Дементьєва перед призначенням їх на посади до Херсонської міської ради.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: