Команда «За Майбутнє» у Голій Пристані (відео)

Команда «ЗА МАЙБУТНЄ» у Голій Пристані
Керівник Голопристанської філії Державної продовольчо-зернової корпорації України
Голопристанського елеватору Сергій Васильєв представив команду, з якою іде на місцеві вибори.
Кандидат на посаду голови Голопристанської ОТГ Сергій Васильєв об’єднав тих голопристнаців, хто прагне створити місто майбутнього в якому підростаюче покоління чекатимуть перспективи та розвиток, а не зубожіння.
До команди «ЗА МАЙБУТНЄ» Голої Пристані увійшов завідувач терапевтичним відділенням КП «Голопристанська ЦРЛ» Веіс Усеінов.
«Я вірю у майбутнє наших людей, хочу створювати щасливе майбутнє наших дітей. Тому буду працювати, формуючи сучасну медицину для всіх нас», — наголошує Веіс Усеінов.
Без здорового населення немає майбутнього, переконана лікар-отоларинголог Альона Кричкевич, яка також долучилася до політичної сили «ЗА МАЙБУТНЄ».
У команді також директор Голопристанського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Олександр Бурковський, який вже успішно розвиває спортивну галузь Голої Пристані.
Безпечне майбутнє місту обіцяє Віктор Фисуненко – начальник Голопристанського районного відділу ДСНС України в Херсонській області.
Команда Сергія Васильєва об’єднала соціально-активних та дієвих містян, які не були пов’язані з політикою, проте добре знають всі найболючіші питання у місті, які слід вирішувати негайно.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: