Кому мер Херсона віддає комунальне майно? (Відео)

Комунальні приміщення у місті роздають «своїм людям».

Днями херсонські депутати на засіданні робочої групи з підготовки до сесії зробили такі зауваження меру та начальниці управління комунальної власності міськвиконкому Алісі Вербицькій.

 

«Ви уклали угоду з дружиною депутата на 34 роки. Чому?» – запитав у начальниці управління комунальної власності на засіданні депутат Віталій Богданов.

 

У свою чергу Аліса Вербицька розповіла, що дружині депутата Євгена Назаряна дуже було потрібно приміщення на Острові під власний бізнес (за її даними, під цех з пошиву одягу).

«На ней не было наклейки, чья это жена…» — уточнила вона. Приміщення вже віддане у користування.

 

До всього Вербицька пояснила, що з дозволу мера Володимира Миколаєнка «17 тисяч квадратних метрів роздано в позичку, безкоштовно. Це дві дев’ятиповерхівки». Це ті комунальні приміщення, що мали б давати гроші в міський бюджет, але на сьогодні використовуються сумнівно.

Нагадаємо, що тим часом, поки депутатські дружини по повній користуються комунальною власністю, у Херсоні планують звільняти комунальні приміщення від дитячих бібліотек. Чи не для дружин інших депутатів?

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: