КСВП в Центрі слуху «Беттертон»

Значна кількість людей незалежно від віку страждає проблемами слуху. Не оминає це захворювання і дітей. Відтак, вади слуху у дітей — досить поширена патологія сучасного світу. Сучасна методика КСВП дозволить виявити проблему на початкових стадіях. Цей метод якраз застосовують в основному для визначення порушень слуху у дітей. КСВП – це один з методів об’єктивної аудіометрії. За словами лікарів, у процесі такого медичного обстеження реєструють електричні коливання нервових клітин мозку.

КСВП є одним із основних видів виявлення викликаних слухових потенціалів (СВП). Як стверджують провідні фахівці, КСПВ об’єктивна і не вимагає участі пацієнта. Крім того, методика КСВП має перевагу над аудіометрією, яка вважається стандартом діагностики слуху. Детальніше можна  Проте бувають ситуації, коли зробити аудіометрію неможливо – дитина, яка не розуміє, як проходити процедуру, виникає підозра на симуляцію та необхідність чесних результатів. Роблять КСВП й у випадках порушення психіки та інтелекту у дорослих, коли вони теж не мають змогу пройти процедуру.

На основі результатів дослідження кваліфіковані спеціалісти розробляють план лікування. Варто пам’ятати, що важливо звертатися до профільних фахівців. КСВП — це єдиний вид діагностики, що дозволяє виявити пошкодження слухового нерва у новонароджених. За даними статистики, такі захворювання зустрічаються у 10% дітей. КСВП надає можливість побачити повну картину порушень роботи будь-яких органів слуху. Дуже зручно проводити КСВП-обстеження при реабілітації слуху у дітей. За допомогою такого обстеження можна вчасно встановити, що дитині потрібний дитячий сурдолог — лікує захворювання вуха, носа, гортані, глотки і трахеї. Якщо ви бачите тривожні симптоми у малюка, то необхідно терміново звернутися до лікаря — https://bettertone.com.ua/uk/service/surdolog/

Навіщо робити КСВП? Існує 5 головних цілей:

  • визначити пороги сприйняття по основним частотам і широкосмугового шуму;
  • зрозуміти, чи має пацієнт відхилення в органах слуху: як у центральних, так і периферичних;
  • дозволить провести комплексну діагностику синдрому слухової нейропатії;
  • допоможе з’ясувати, чи є у дитини показання до відновлення слуху за допомогою слухових апаратів або спеціальних імплантів;
  • отримати, що дуже важливо, індивідуальні електроакустичні параметри. Вони необхідні для точного налаштування слухового рішення.

Важливо щоб КСВП проводилося на сучасному високоточному обладнанні. У Центрі слуху «Беттертон» дослідження проводяться на апараті американської фірми “Intelligent Hearing System”. На сьогодні це обладнання вважається дійсно найкращим у своєму сегменті. Фахівці центру «Беттертон» проведуть точну і об’єктивну розшифровку КСВП. Після цього вони зможуть підібрати відповідний слуховий апарат, а також налаштують його для вас.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: