Махінації довкола комунального підприємства у Херсоні: слідство триває

Ігор Семенчев (старший)

КП “Гарантія” на чолі з депутатом міськради від “Нашого краю” Ігорем Семенчевим влаштувала такий собі “схематоз” віддаваши фірмам, пов’язаним з однопартійцями ряд підрядів. Як вказано у судових ухвалах Херсонського міськсуду, правоохоронці розслідують кримінальне провадження за фактом змови посадовців комунального підприємства з трьома фірмами – ТОВ “Рефонт-ТВТ”, ПП “Мира-2013” та ТОВ “НВЦ “Укрсоюз” для розтрати бюджетних коштів.

Мова йде про підряди на капремонт мосту у Гідропарку, будівництво споруд для швартування суден та капремонт пам’ятника Джону Говарду. І хоча справу було відкрито ще у 2018 році, її розслідування триває досі. Всі ці роботи обійшлися бюджету Херсона в 2,3 мільйона гривень.

Як встановило слідство, за вказівкою чиновників ДКП «Гарантія» будівельні та ремонтні роботи були виконані не в повному обсязі. А в акти виконаних робіт, на підставі яких відбувалася оплата, були внесені неправдиві відомості. Таким чином, був завищений обсяг фактично виконаних робіт. Експертиза, яку провели в рамках провадження, показала, що лише на ремонті мосту ціна була завищена більше ніж на 65 тисяч гривень. Скільки ж усього було “відмито” на інших підрядах, наразі встановлюють експерти та слідчі. Цікаво, що, за даними аналітичної системи «Youcontrol», фірми ТОВ «Науково-будівельний центр«Укрсоюз» і ТОВ« Рефонт-ТВТ »пов’язані між собою бенефіціарами. Власник «Рефонт-ТВТ» Юрій Питомець і один з власників «Укрсоюз» Вадим Трифонюк заснували фірму ТОВ «Сільськогосподарський оптовий ринок« Агротрейд» зі статутним капіталом в 200 гривень.

Сам же Юрій Питомець – рідний брат колишнього директора КП “Херсонський комунальний ринок” Олександра Питомця, якого правоохоронці затримали на хабарі. Екс-очільника КП у ЗМІ називали “людиною” Володимира Сальдо – колеги по фракції “Наш край” у міськраді Ігоря Семенчева. Наразі слідство по справі “Гарантії” триває. Правоохоронці отримали доступ до виписки з рахунку комунального підприємства у казначействі.

Мій Херсон

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: