Майном громади Херсона розпоряджаються «друзі мера»

Черговий скандал навкого тотальної приватизації комунального майна виник у міськраді. Група депутатів на чолі з секретарем міської ради Оленою Урсуленко скористалиса правом на невідкладний прийом та прийшли до начальниці управління комунального майна Аліси Вербицької. За їхніми словами, чиновниця відмовляється надавати копії договорів з орендарями приміщень. Про це повідомляє видання Мій Херсон.

Група депутатів переконана, що майно (87 обʼєктів), яке виставлено на приватизацію піде в руки наближених людей до промерської більшості. За словами депутата Віталія Богданова, до складу комісії з питань оренди комунального майна окрім працівників профільного управління входять «люди Миколаєнко» – депутати Мазур, Підперигора, Хмаро та Білоковиленко. Саме вони за копійки роздають приміщення.

Депутатам отримати документи так і не вдалося. За словами Вербицької, вони знаходяться у Володимира Миколаєнко. Самих же візитерів провокували на конфлікт присутні у кабінеті Мазур та Підперигора. За словами журналістки Євгенії Вірлич, у неї невідома особа намагалася вибити з рук телефон. Про це повідомлено до поліції.

«Сьогодні у приміщенні Херсонської міської ради під час візиту до начальниці управління комунальної власності у справі #РятуймоХерсонськіБібліотеки у мене намагались вибити з рук і відібрати телефон. Присутніх депутатів провокували на бійку. Є свідки, ми скористались своїм правом повідомити про це поліції. Особа, яка пробувала скоїти напад, мені невідома, відео спроби нападу є. З нами все гаразд. Попри численні провокації з боку одразу викликаної “групи підтримки”, ми на провокації не піддаємось», – пише у соцмережах Вірлич.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: