Медичні заклади Херсонщини отримали гуманітарну допомогу з Китаю (відео)

Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Серед усіх базових лікарень області, що безпосередньо працюють із хворими на COVID-19, буде розподілено засоби індивідуального захисту, які Херсонщина отримала в рамках гуманітарної медичної допомоги з Китаю.

Так, область отримала засоби індивідуального захисту для лікарів, зокрема:

🔹комбінезони біозахисні одноразові з 🔹бахілами – 200 шт.;
🔹костюми біозахисні – 3 750 шт.;
🔹маски – 11 300 шт.;
🔹бахіли – 310 шт.

Цього тижня допомогу вже отримали базові заклади м. Херсон, м. Каховка, а також Бериславський, Скадовський, Олешківський та Голопристанський райони.

Головний лікар Олешківської ЦРЛ Олег Попенко зазначив, що таку медичну допомогу їх лікарня отримує вже втретє, але ця партія найбільша за всі: «Зараз лікарня забезпечена засобами індивідуального захисту для лікарів, та ми робимо все для того, щоб їх було вдосталь».

Засоби індивідуального захисту для лікарів доставлено у рамках гуманітарної допомоги на Херсонщину

Серед усіх базових лікарень області, що безпосередньо працюють із хворими на COVID-19, буде розподілено засоби індивідуального захисту, які Херсонщина отримала в рамках гуманітарної медичної допомоги з Китаю.Так, область отримала засоби індивідуального захисту для лікарів, зокрема:🔹комбінезони біозахисні одноразові з 🔹бахілами – 200 шт.;🔹костюми біозахисні – 3 750 шт.;🔹маски – 11 300 шт.;🔹бахіли – 310 шт. Цього тижня допомогу вже отримали базові заклади м. Херсон, м. Каховка, а також Бериславський, Скадовський, Олешківський та Голопристанський райони.Головний лікар Олешківської ЦРЛ Олег Попенко зазначив, що таку медичну допомогу їх лікарня отримує вже втретє, але ця партія найбільша за всі: «Зараз лікарня забезпечена засобами індивідуального захисту для лікарів, та ми робимо все для того, щоб їх було вдосталь». Базові лікарні регулярно отримують гуманітарну допомогу від Офіс Президента України та благодійників області.

Опубликовано Херсонська обласна державна адміністрація Среда, 29 апреля 2020 г.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: